Kicker TCWRT102

Kicker TCWRT102

Unikátní extrémně kompaktní subwooferové boxy s pasivním radiátorem vhodné například do pick-upů nebo vozů kde je extrémně málo místa. Celé série TCWRT je pro rok 2017 zcela inovovaná. V nabídce jsou tři rozměrové varianty, každá pak má ještě 2 verze podle impedance. Můžete vždy volit buď 2 nebo 4 ohmovou verzi.

Značka: Kicker

Koupit

7 390 
včetně DPH

Kód: Kicker TCWRT102

Datum dodání: Na dotaz


Jedná se o uzavřené subwooferové ozvučnice osazené vždy jedním subwooferem a jedním pasivním radiátorem. To znamená, že to co vypadá jako druhý reproduktor je pouze samostatná membrána. Díky tomu můžeme docílit důrazných basů i z takto kompaktní uzavřené ozvučnice.

A že tyto subwoofery skutečně snesou udávaný výkon dokazuje už i samotné zpracování. Dvojitě prošívané membrány s perforovanými závěsy, kvalitní vyztužené dřevo a odolný potahový koberec.

Tyto subwoofery jsou skvělé v malých prostorách. Oproti předchozí sérii je opravdu znát přidaný pasivní radiátor. Máme totiž dvojnásobnou plochu membrány a to se projevuje důraznými a kopavými basy. KICKER opět přišel s něčím výjimečným a jako řešení do kabin vozů asi není lepší možnost. Samozřejmě neočekávejte basy které otřesou vozem od podlahy, ale spíše basy přesné a úderné. Změřte si prostor ve vašem voze a podle toho vyberte správný subwoofer TCWRT.

Technické parametry

Velikost subwooferu: 250 mm
Výkon RMS/MAX: 400/800 W
Impedance: 2 Ω
Rozměry ozvučnice: 591 x 390 x 167/88 mm 
Typ ozvučnice: uzavřená s pasivním radiátorem