Kicx ND 25S

Kicx ND 25S

Značka: Kicx

Koupit

1 070 
včetně DPH

Kód: 3898

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Na prodejně: 0
U dodavatele: 14

Základní parametry - impedance: 4 Ω; citlivost: 93 dB; kmitočtový rozsah: 2500 - 24000 Hz; Výkon - výkon rms: 70 W; výkon max: 140 W; Velikost - výškový reproduktor: 25 mm; Materiál membrány - výškový reproduktor: hedvábí ; Výhybka - typ: ořezávací kondenzátory ; Ostatní specifikace -

Pokročilé high-tech materiály

Reproduktory a subwoofery série TECHNOLOGY používají pokročilé high-tech materiály pro mebrány středobasů jako jsou kompozity hliníku, tkaných skelných vláken a impregnovaný papír (odolný vůči vlhkosti). Výsledkem jsou všechny tyto TECHNOLOGY reproduktory, pro které je typická vysoká kvalita zvuku, bohatá a přirozená barva zvuku, rázný přesný bas, hluboké a široké zvukové pásmo procházející celým Vaším automobilem.

Lze napojit na autorádio i externí zesilovač

Technologie a kvalita zpracování byly navrženy tak, aby reproduktory ozvučovaly Váš vůz i v těžkých pracovních podmínkách a všech klimatických oblastech. Vzhledem k vysoké citlivosti reproduktorů série TECHNOLOGY umí tyto reproduktory dobře fungovat při přímém připojení na sériové autorádio, s libovolným dodatečně instalovaným autorádiem, ale dostatečný příkon Vám dává možnost napojení také na externí výkonové zesilovače s cílem získat hlubší basy a vyšší akustický tlak.

Pevné přesné nezkreslené basy

Reproduktory řady TECHNOLOGY jsou navrženy tak, aby Vašemu automobilu dodaly silné nezkreslené a vzrušující basy při každém stylu hudby. Použití zvukových cívek s vysokým tlakem litých košů a dvojitých magnetů s vysokou intenzitou umožňuje stavět subwoofery, které mohou hrát velmi silně při zachování vynikající muzikálnosti a dynamiky.

 

Velmi kvalitní zvuk a kvalitní zpracování -> excelentní výrobek! Bezkonkurenční ve své ceně! Hledáte-li kvalitní reproduktory za dostupnou cenu, dále hledat nemusíte.