Massive Audio VB 12

Massive Audio VB 12

Značka: Massive Audio

Koupit

4 570 
včetně DPH

Kód: 6843

Datum dodání: Na dotaz

Základní parametry - průměr: 300 mm; impedance: 4 Ω; citlivost: 92 dB; kmitočtový rozsah: 35 - 120 Hz; Výkon - výkon rms: 300 W; výkon max: 600 W; Rozměry ozvučnice - šířka: 530 mm; výška: 370 mm; spodní hloubka: 299 mm; Ostatní parametry - maximální výchylka (Xmax): 15 mm;

Subwooferový box Massive Audio VB 12

Massive Audio VB 12 je kompaktní subwoofer s velmi příjemnou povrchovou úpravou. Přesné černé okobercování jemně doplňuje vyšívané logo Massive Audio.

Pro dokonalý zvuk bez rezonancí je box vyroben výhradně z MDF materiálu, přičemž čelní stěna je zesílena o 1/3 oproti ostatním plochám. Zakulacený a široký bassreflex eliminuje jakékoliv "pazvuky" i při vysokých hlasitostech.

Precizní montáž reproduktoru, bassreflexového nátrubku, terminálu pro připojení kabeláže, ale i připravených montážních otvorů pro nasazení ochrany reproduktoru, které je součástí balení, dokazuje, že Massive Audio patří do skupiny poctivých výrobců, kteří se snaží, abyste za své peníze dostali pořádnou kvalitu.

Chystáte se na výměnu stávajícího subwooferu nebo pořízením nového chcete posílit basové pásmo? Pak je Massive Audio VB 12 pro Vás ten pravý kandidát.