Massive Audio VK 6

Massive Audio VK 6

Značka: Massive Audio

Koupit

3 670 
včetně DPH

Kód: 6775

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Na prodejně: 0
U dodavatele: 6

Základní parametry - impedance: 4 Ω; citlivost: 88 dB; kmitočtový rozsah: 60 - 20000 Hz; Výkon - výkon rms: 60 W; výkon max: 120 W; Velikost - výškový reproduktor: 20 mm; středobasový reproduktor: 165 mm; Montážní hloubka - středobasový reproduktor: 61 mm; Materiál membrány - výškový reproduktor: hedvábí ; Výhybka - typ: plnohodnotná ; dělící frekvence: 2500 Hz; strmost: 12 dB/Oct; Ostatní specifikace - krycí mřížky: v ceně ;

Massive Audio VK 6

Nyní si užijte vynikající kvalitu zvuku a větší sílu bez vyprázdnění vaší peněženky. Massive Audio je hrdé na to, že může představit V sérii komponentních reproduktorů, které kombinují elegantní dynamiku, což je skutečná hodnota, kterou dnešní průmysl vyžaduje.


Levný pár reproduktorů si nyní můžete koupit všude. To, co V série reproduktorů poskytuje, je nejvyšší dostupná kvalita.Pro ostatní reproduktory to bude velmi težké utkání v kategorii cena versus kvalita. Proto vám je přinášíme, abyste je otestovali!


Řada VK je určena díky snadné instalaci do většiny moderních aut. Všechny modely zvládnou 60-250 W a jsou v nich použty hedvábné jemné 20 mm výškové reproduktory. Dále se vyznačují:

  • nízkou rezonancí kompozitních košů
  • Y35 stronciovými magnety s vysokým tokem
  • cívkami z čisté mědi
  • 12 dB výhybkou, která je zcela izolovaná zlatými vodiči, aby byly odstraněny nežádoucí přeslechy
  • butylová guma obklopující kužele
  • možnost mřížek