Morel Dotech Ovation 4

Morel Dotech Ovation 4

Značka: Morel

Koupit

4 970 
včetně DPH

Kód: 2152

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Na prodejně: 0
U dodavatele: 1

Základní parametry - impedance: 4 Ω; citlivost: 88 dB; kmitočtový rozsah: 50 - 22000 Hz; Výkon - výkon rms: 100 W; výkon max: 300 W; Velikost - výškový reproduktor: 28 mm; středobasový reproduktor: 100 mm; Montážní hloubka - výškový reproduktor: 20 mm; středobasový reproduktor: 50 mm; Materiál membrány - výškový reproduktor: hedvábí ; Výhybka - typ: plnohodnotná ; dělící frekvence: 3200 Hz; strmost: 6 dB/Oct; Ostatní specifikace - typ magnetu: dvojitý neodymový se zadním odvětráváním ; krycí mřížky: v ceně ;

Inovace od Morelu v sérii Dotech Ovation

Na sérii Dotech Ovation můžeme sledovat některé z technologických inovací od Morelu. V rámci kompaktního a stylového systému nabízí vynikající kvalitu, vysoký výkon a příznivou cenu. Pro milovníky hudby, kteří touží po prvotřídním zvuku za výjimečnou cenu, je série Dotech Ovation skvělou příležitostí pro nenáročnou investici.

Středobasové reproduktory Morel Dotech Ovation

Součástí systému Dotech Ovation jsou reproduktory s jednolitým rámem a mělkým aerodynamickým designem od Morelu, který snižuje montážní hloubku a eliminuje zkreslení způsobené odráženým zvukem. Dvojitý magnet a velká hliníková zvuková cívka Hexatech o průměru 54mm zajišťují zpevnění kónusu a vyšší RMS výkon. Díky technologii C.A.R. Filter, která nesrovnatelně vylepšuje akustický projev, může středobasový reproduktor fungovat efektivně i v neuzavřených ozvučnicích.

Výškové reproduktory Morel Dotech Ovation

Výškový reproduktor MT-12 s hedvábnou kalotou, impregnovanou speciální látkou Acuflex, má dvojitý neodymový magnet a velkou zvukovou cívku o průměru 54mm. Tyto komponenty zajišťují široký kmitočtový rozsah, nižší rezonanční frekvenci a dokonalé sladění se středobasovým reproduktorem.

Výhybky Morel Dotech Ovation

Prvotřídní výhybka Mini-Accuset MX-20 je sestavena z kvalitních cívek s dutým jádrem. Možnost nastavit výškový reproduktor na hodnoty ±3dB zákazníkovi usnadňuje vyladění optimálního zvuku v různých prostředích vozů.

Dosáhnout perfektní souhry reproduktorů je ještě jednodušší s novým systémem výhybek Mini-Accuset, jehož hlavní součástí je právě výhybka Mini-Accuset MX-20. Toto jedinečné zařízení vám umožní výhybku snadno a rychle vyladit ze kteréhokoli místa v autě a dosáhnout tak harmonicky sladěného prostorového zvuku.

 

Na českém trhu se pohybuje spousta falzifikátů se snahou ošálit zákazníka pouze stejným designem. Zvuk a kvalita zpracování ovšem zákazníka velmi rychle přesvědčí, že nezakoupil originální reproduktory Morel. Radíme, vyhněte se reproduktorům Morel za podezřele nízké ceny.
Naše zboží pochází přímo od výrobce, u nás žádné riziko nehrozí.