Morel Hybrid Ovation II 5

Morel Hybrid Ovation II 5

Značka: Morel

Koupit

11 170 
včetně DPH

Kód: 6251

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Na prodejně: 0
U dodavatele: 4

Základní parametry - impedance: 4 Ω; citlivost: 91 dB; kmitočtový rozsah: 40 - 25000 Hz; Výkon - výkon rms: 140 W; výkon max: 600 W; Velikost - výškový reproduktor: 28 mm; středobasový reproduktor: 130 mm; Montážní hloubka - výškový reproduktor: 20 mm; středobasový reproduktor: 60 mm; Materiál membrány - výškový reproduktor: hedvábí ; Výhybka - typ: plnohodnotná ; dělící frekvence: 1800 Hz; strmost: 12 dB/Oct; Ostatní specifikace - typ magnetu: neodymový ; krycí mřížky: v ceně ;

Inovace od Morelu v sérii Hybrid Ovation II

Mnoho vášnivých posluchačů audia tvrdí, že naše reproduktory řady Hybrid zní ze všech našich výrobků nejlépe. S novými reproduktory Hybrid Ovation II je teď zážitek z poslechu ještě intenzivnější. Tajemstvím zvuku od Morelu je jeho jedinečná, nekonvenční, inovativní a maximálně efektivní technologie. Reproduktory řady Hybrid Ovation II jsou kompaktní, tenké a účinné. Se zvukovou cívkou HexatechTM a dvojitým hybridním magnetem (neodymovým a feritovým) má tento systém výjimečný zvuk, který ladí uchu.

Výškové reproduktory Morel Hybrid Ovation II

Kalota výškových reproduktorů MT-22 s hliníkovou zvukovou cívkou HexatechTM o průměru 28mm je ručně impregnovaná speciální látkou Acuflex, která účinně tlumí a odstraňuje zkreslení. Reproduktor má plynulejší lineární kmitočtový rozsah, posílené přehrávání nižších tónů středního pásma a křišťálově jasnou reprodukci tónů s vysokou frekvencí. Série Hybrid Ovation II klade důraz na požitek z hudby a potvrzuje pověst Morelu, který nabízí vždy víc.

Výkon Morel Hybrid Ovation II

Aerodynamický hliníkový rán Uniflow litý pod tlakem snižuje zkreslení způsobené odráženým zvukem na minimum a zvyšuje celkový výkon reproduktoru. Nízká opěrná konstrukce zajišťuje lepší stabilitu zvukové cívky a kónusu membrány, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách. Moderní a stylový design rámu potvrzuje vkus firmy Morel a její cit pro kombinaci propracovaného vzhledu a průkopnické technologie.

Výhybky Morel Hybrid Ovation II

Jednou z priorit při projektování nového systému výhybek MX-22,4 od Morelu byla snadná montáž. Součástí je jedna menší výhybka s jednoduchou instalací a vratnou pojistkou polyswitch u výškového reproduktoru. Výhybky také nabízejí různá nastavení (nastavení strmosti na 6 nebo 12 dB a na výškovém reproduktoru lze navolit úroveň útlumu na ±3dB). Je tak mnohem snazší dosáhnout v kterémkoli autě optimální akustiky.

Recenze Morel Hybrid Ovation II

Zde si přečtěte recenzi k předchůdci těchto reproduktorů, hodně Vám to napoví o jejich výjimečné kvalitě:

recenze č. 1 - Morel Hybrid Ovation 6

recenze č. 2 - Morel Hybrid Ovation 6

Jedinečná cena pouze do vyprodání zásob! Poznejte, jak hrají tyto výjimečné s láskou ručně vyráběné reproduktory. Poznejte jaké to je těšit se na každou cestu automobilem nebo si jít jen tak pro uvolnění něco poslechnout do garáže :-) Jednoznačně náš tip!

 

Na českém trhu se pohybuje spousta falzifikátů se snahou ošálit zákazníka pouze stejným designem. Zvuk a kvalita zpracování ovšem zákazníka velmi rychle přesvědčí, že nezakoupil originální reproduktory Morel. Radíme, vyhněte se reproduktorům Morel za podezřele nízké ceny.
Naše zboží pochází přímo od výrobce, u nás žádné riziko nehrozí.