Morel Maximo 5

Morel Maximo 5

Značka: Morel

Koupit

2 670 
včetně DPH

Kód: 6524

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Na prodejně: 0
U dodavatele: 3

Základní parametry - impedance: 4 Ω; citlivost: 89 dB; kmitočtový rozsah: 50 - 20000 Hz; Výkon - výkon rms: 80 W; výkon max: 160 W; Velikost - výškový reproduktor: 25 mm; středobasový reproduktor: 130 mm; Montážní hloubka - středobasový reproduktor: 56 mm; Materiál membrány - výškový reproduktor: hedvábí ; středobasový reproduktor: ultralehká polymerová pryskyřice ; Výhybka - typ: plnohodnotná ; dělící frekvence: 3800 Hz; strmost: 12 dB/Oct; Ostatní specifikace - krycí mřížky: v ceně ;

Inovace od Morelu v sérii Morel Maximo 5

Co se týče kvality zvuku, jsou návrháři Morelu neúprosní. To platí pro všechny výrobky od Morelu, včetně nové řady reproduktorů Maximo. Při sestavování nových produktů z této dílny se odborníci z pro výzkum a vývoj soustředili na rozšíření kvalitních reproduktorů o novou cenovou kategorii.
Se svými bohatými zkušenostmi dokázal Morel optimalizovat všechny komponenty audiosystému tak, aby byl vycházející zvuk co nejdokonalejší, což je v oblasti audiovybavení to nejdůležitější.

Výškový reproduktor Morel Maximo 5

Audiosystém Morel Maximo využívá některé z inovativních technologií Morelu, aby poskytl vášnivým příznivcům ozvučení automobilů perfektní zvuk, který hledají. Nepodsouvá jim však drsný, chrastivý a pronikavý hluk, na který můžou při výběru reproduktorů ve stejné cenové kategorii narazit. Základ výškového reproduktoru systému Maximo je sestavený na stejném principu jako naše luxusní výškové reproduktory. Jeho součástí je hedvábná kalota o průměru 25 mm, speciální externí zvuková cívka od Morelu a silný neodymový magnet. Jeho design je dokonale přizpůsobený reprodukci mimo osu, rozšiřuje kmitočtový rozsah a dodává přesně vyladěnému zvuku prostorový rozměr. Čtyři možné způsoby uchycení výškového reproduktoru poskytují zákazníkovi při montáži dostatečnou flexibilitu.

Účinnost Morel Maximo 5

Dalším charakteristickým znakem Morelových výrobků je účinnost, a to platí i pro nové středové/basové reproduktory. Jeho základem je nový vysoce kvalitní feritový magnet, který zvyšuje intenzitu magnetického toku a RMS výkon. Tento silný magnet je zároveň o 35% menší než standardní feritový magnet, čímž je značně snížena montážní hloubka a zjednodušena instalace do těžko dostupných míst.

Středobasový reproduktor Morel Maximo 5

Maximo je první sérií, která využívá nový patentovaný povrch Acudamp, který je vyrobený z ultralehké polymerové pryskyřice, nanesené na kónus středového/basového reproduktoru. Tento povrch odstraňuje rezonance, které jsou hlavní příčinou zkreslení. Spojením této technologie a počítačem optimalizovaného kónusu vzniká čistý lineární pohyb při reprodukci nižších frekvencí s posílenou dynamikou basů.

Výhybky Morel Maximo 5

Systém výhybek je sestaven z komponentů špičkové kvality, které jsou běžně používané pří výrobě audiosystémů za dvojnásobnou cenu. S jeho vrstvovým kondenzátorem a silnou indukční cívkou se strmostí 12dB již není RMS výkon omezován zkreslením způsobeným částmi výhybky.

Se systémem Maximo máte maximální audiozážitek ve vašem voze na dosah ruky.

 

Na českém trhu se pohybuje spousta falzifikátů se snahou ošálit zákazníka pouze stejným designem. Zvuk a kvalita zpracování ovšem zákazníka velmi rychle přesvědčí, že nezakoupil originální reproduktory Morel. Radíme, vyhněte se reproduktorům Morel za podezřele nízké ceny.
Naše zboží pochází přímo od výrobce, u nás žádné riziko nehrozí.