Morel Maximo Coax 6x9

Morel Maximo Coax 6x9

Značka: Morel

Koupit

2 270 
včetně DPH

Kód: 6522

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Na prodejně: 0
U dodavatele: 18

Základní parametry - impedance: 4 Ω; citlivost: 92 dB; kmitočtový rozsah: 45 - 20000 Hz; Výkon - výkon rms: 100 W; výkon max: 200 W; Velikost - výškový reproduktor: 18 mm; středobasový reproduktor: 6x9 "; Montážní hloubka - středobasový reproduktor: 81 mm; Materiál membrány - výškový reproduktor: hedvábí ; středobasový reproduktor: ultralehká polymerová pryskyřice ; Ostatní specifikace - krycí mřížky: v ceně ;

Inovace od Morelu v sérii Morel Maximo Coax

Nové koaxiální reproduktory Maximo od Morelu nabízejí jedinečný akustický zážitek, který byste od Morelu čekali, avšak za cenu, která vás překvapí.

Výškové reproduktory Morel Maximo Coax

Stejně jako komponentní systém Maximo využívá i tento koaxiální reproduktor některé z inovativních technologií společnosti Morel. Základ výškového reproduktoru systému Maximo je sestavený na stejném principu jako našeluxusní výškové reproduktory. Součástí každého koaxiálního reproduktoru je hedvábná kalota o průměru 18mm a silný neodymový magnet. Jejich tvar spolu s vysoce kvalitními vrstvovými kondenzátory zabudovanými ve výhybkách tlumí zkreslení, optimalizují reprodukci mimo osu a zároveň dávají zaznít charakteristickému „sladkému a jemnému" zvuku, který dokáže vyvinout jen Morel.

Účinnost Morel Maximo Coax

Dalším charakteristickým znakem Morelových výrobků je účinnost a to platí i pro nový středobasový reproduktor Maximo Coax. Jeho základem je nový vysoce kvalitní feritový magnet, který zvyšuje intenzitu magnetického toku a RMS výkon. Tento silný magnet je zároveň o 35% menší než standardní feritový magnet, čímž je značně snížena montážní hloubka a zjednodušena instalace do těžko dostupných míst.

Středobasové reproduktory Morel Maximo Coax

Maximo je první sérií, která využívá nový patentovaný povrch Acudamp, který je vyrobený z ultralehké polymerové pryskyřice nanesené na kónus středového/basového reproduktoru. Tento povrch odstraňuje rezonance, které jsou hlavní příčinou zkreslení. Spojením této technologie a počítačem optimalizovaného kónusu vzniká čistý lineární pohyb při reprodukci nižších frekvencí s posílenou dynamikou basů.

Reproduktory Maximo Coax jsou k dispozici ve velikosti 4'', 5 ¼'', 6 ½'', a 6x9''. Je tedy možné ho umístit kamkoli a dodat kterémukoli audiosystému prvotřídní kvalitu.

 

Na českém trhu se pohybuje spousta falzifikátů se snahou ošálit zákazníka pouze stejným designem. Zvuk a kvalita zpracování ovšem zákazníka velmi rychle přesvědčí, že nezakoupil originální reproduktory Morel. Radíme, vyhněte se reproduktorům Morel za podezřele nízké ceny.
Naše zboží pochází přímo od výrobce, u nás žádné riziko nehrozí.