Morel Tempo 5

Morel Tempo 5

Značka: Morel

Koupit

4 770 
včetně DPH

Kód: 2155

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Na prodejně: 0
U dodavatele: 14

Základní parametry - impedance: 4 Ω; citlivost: 89 dB; kmitočtový rozsah: 46 - 22000 Hz; Výkon - výkon rms: 110 W; výkon max: 270 W; Velikost - výškový reproduktor: 28 mm; středobasový reproduktor: 130 mm; Montážní hloubka - výškový reproduktor: 20 mm; středobasový reproduktor: 59 mm; Materiál membrány - výškový reproduktor: hedvábí ; Výhybka - typ: plnohodnotná ; dělící frekvence: 3800 Hz; strmost: 6 dB/Oct; Ostatní specifikace - typ magnetu: vysoce kvalitní feritový T - typ ; krycí mřížky: v ceně ;

Inovace od Morelu v sérii Morel Tempo 6

Komponentní systém Morel Tempo byl sestaven na základě poptávky zákazníků po výkonných, ale cenově dostupných reproduktorech. Využívá některé z Morel inovativních technologií a nabízí tak příznivcům audiovybavení do auta nejlepší výkon ve své kategorii.
S audiosystémem Tempo je teď brázdění ulic mnohem zábavnější.

Výškové reproduktory Morel Tempo 6

Nový výškový reproduktor s hedvábnou kalotou o průměru 28mm využívá Morelovu technologii EVC (externí zvukové cívky) a nastoluje tak výkonu reproduktorů nový standard. Hedvábná kalota prodlužuje kmitočtový rozsah a dodává zvuku prostorový rozměr s přesným stereo obrazem. Čtyři možné způsoby uchycení výškového reproduktoru poskytují zákazníkovi při montáži dostatečnou flexibilitu.

Středobasové reproduktory Morel Tempo 6

Středobasové reproduktory systému Morel Tempo v sobě mají zabudovaný nový prvotřídní feritový magnet, který zajišťuje intenzivnější magnetický tok, vyšší RMS výkon a účinnost. Zároveň je ale o 35% menší než standardní feritový magnet, čímž je znatelně snížena montážní hloubka. Membrána středobasového reproduktoru je pečlivě tvarována tak, aby byl její pohyb při středně nízkých frekvencích co nejčistší a nejlineárnější, s minimálním zkreslením a intenzivnější dynamikou basů.

Výhybky Morel Tempo 6

Systém výhybek je sestaven z komponentů špičkové kvality, které odstraní sebemenší zkreslení. Aby bylo možné dosáhnout optimálního výkonu a volnosti při nastavování instalací mimo osu, nabízí systém výhybek Tempo nastavení útlumu výškového reproduktoru na hodnoty 0dB a +3dB.

Recenze Morel Tempo 6

Zde si můžete přečíst praktické zkušenosti - provedení a zvuk rozebraný do nejmenšího detailu:

Recenze Morel Tempo 6

 

Náš názor - jednoznačně nejlepší volba ve své cenové kategorii. Morel Tempo jsou vítězem mnoha testů, kde porazily i reproduktory s dvojnásobnou cenou. Zde začíná opravdová kvalita zvuku!
Skvělé basy a detailní prostorové výšky, to je Morel Tempo.

 

Výjimečná akce zesilovače a Morel Tempo 6 s velkou slevou

Pokud zvažujete nákup reproduktorů Morel Tempo 6, zvažte naši jedinečnou akci a kupte Morel Tempo 6 s velmi kvalitním zesilovačem s velkou slevou:

Akční nabídka Morel Tempo 6, čtyřkanálového zesilovače Massive Audio NX4 a kabelové sady T1 Audio T1-KIT3 se slevou 2069 Kč!

 

Na českém trhu se pohybuje spousta falzifikátů se snahou ošálit zákazníka pouze stejným designem. Zvuk a kvalita zpracování ovšem zákazníka velmi rychle přesvědčí, že nezakoupil originální reproduktory Morel. Radíme, vyhněte se reproduktorům Morel za podezřele nízké ceny.
Naše zboží pochází přímo od výrobce, u nás žádné riziko nehrozí.