Morel Tempo Coax 5x7

Morel Tempo Coax 5x7

Značka: Morel

Koupit

3 270 
včetně DPH

Kód: 4752

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Na prodejně: 0
U dodavatele: 8

Základní parametry - impedance: 4 Ω; citlivost: 90 dB; kmitočtový rozsah: 50 - 22000 Hz; Výkon - výkon rms: 90 W; výkon max: 200 W; Velikost - výškový reproduktor: 25 mm; středobasový reproduktor: 5 x 7 "; Montážní hloubka - středobasový reproduktor: 60 mm; Materiál membrány - výškový reproduktor: hedvábí ; středobasový reproduktor: polypropylen ; Výhybka - typ: plnohodnotná ; dělící frekvence: 4000 Hz; Ostatní specifikace - typ magnetu: vysoce kvalitní feritový ; krycí mřížky: v ceně ;

Inovace od Morelu v sérii Morel Tempo Coax

Žádné jiné reproduktory nenabízí takový poměr ceny a výkonu jako nové reproduktory Tempo Coaxial od Morelu. Využívá některé z inovativních technologií této firmy a nabízí příznivcům audiovybavení do auta ten nejlepší výkon ve své kategorii. Pro ty, kteří si hudbu v autě rádi pustí pěkně nahlas, je systém Tempo na míru šitým řešením.

Výškové reproduktory Morel Tempo Coax

Výškový reproduktor série Tempo Coax má hedvábnou kalotu o průměru 25mm a nízkou rezonanční frekvenci, která rozšiřuje kmitočtové pásmo do nižších středových hodnot. Reproduktor je možné pro dosažení optimálního výkonu natočit a umocnit tak požitek z poslechu.

Středobasové reproduktory Morel Tempo Coax

Nový vysoce kvalitní feritový magnet od Morelu zajišťuje intenzivnější magnetický tok, vyšší RMS výkon a účinnost. Zároveň je také o 35% menší než běžné feritové magnety, čímž je značně snížena montážní hloubka. Membrána středobasového reproduktoru je pečlivě tvarována tak, aby byl její pohyb při středně nízkých frekvencích co nejčistší a nejlineárnější, s minimálním zkreslením a intenzivnější dynamikou basů.

Výhybky reproduktorů Morel Tempo Coax

Externí výhybka „plug & play" k okamžitému použití poskytuje zákazníkům a technikům při instalaci reproduktorů větší flexibilitu. Při montáži reproduktorů Tempo Coax je totiž možné u biwiringových nebo biampingových instalací využít dvou oddělených vstupů a nastavitelnosti útlumu výškového reproduktoru -3/0dB.

Reproduktory Tempo Coax jsou k dispozici ve velikosti 4'', 5,25'', 6,5'', 5x7'' a 6x9''. Je tedy možné ho umístit kamkoli a dodat kterémukoli audiosystému prvotřídní kvalitu zvuku.

 

Na českém trhu se pohybuje spousta falzifikátů se snahou ošálit zákazníka pouze stejným designem. Zvuk a kvalita zpracování ovšem zákazníka velmi rychle přesvědčí, že nezakoupil originální reproduktory Morel. Radíme, vyhněte se reproduktorům Morel za podezřele nízké ceny.
Naše zboží pochází přímo od výrobce, u nás žádné riziko nehrozí.