Morel Ultimo 10 - 2 ohm

Morel Ultimo 10 - 2 ohm

Značka: Morel

Koupit

16 970 
včetně DPH

Kód: 5693

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Na prodejně: 0
U dodavatele: 1

Základní parametry - průměr: 263 mm; impedance: 2 Ω; citlivost: 88 dB; kmitočtový rozsah: 10 - 900 Hz; Výkon - výkon rms: 1000 W; výkon max: 3000 W; Ostatní parametry - hmotnost: 6.5 kg; materiál membrány: Carbon-vlákno laminovaného papíru ; krycí mřížka: v ceně ;

Inovace od Morelu v sérii Morel Ultimo

Stejná nekompromisní oddanost inovaci, důmyslnosti a kvalitě zvuku, která si získala důvěru milovníků hudby z celého světa, Vám teď přináší sérii Ultimo Subwoofer.

Série Ultimo nastavuje nový standard technologii výroby subwooferů, posiluje výkon basů a poskytuje požitek z poslechu těm nejnáročnějším nadšencům pro audio do auta. Je k dispozici v provedení s jednou zvukovou cívkou. Výkon subwooferu Ultimo je bezchybný jak s otevřenou, tak s uzavřenou ozvučnicí, a nabízí tak zákazníkovi volnost při montáži.

Zvuková cívka subwooferu Morel Ultimo

Ultimo Subwoofer je vybaven gigantickou externí zvukovou cívkou (EVCTM) Hexatech o průměru 5,1'', složené ze silného hliníkového drátu odolnému vůči vysokým teplotám, a extrasilného hliníkového formeru. S touto cívkou je subwoofer Ultimo schopný dosáhnout čistého RMS výkonu 1000W (max. 3000W). Na tomto reproduktoru Morel představuje svou novou technologii DMMTM, která využívá dvojitého magnetu a zvyšuje účinnost subwooferu na více než 90%. Inovativní technologie PFSTM Spider/Surround zase dokonale fixuje soustřednost všech součástí reproduktoru, zajišťuje maximální linearitu reprodukce, minimální zkreslení a okamžitou odezvu, a to i při nejvyšších úrovních hlasitosti.

Kónus subwooferu Ultimo je vyroben ze speciální směsi papíru a uhlíkového vlákna, která dodává reproduktorům špičkové kvality neskutečnou melodičnost.

Vysoká větrací schopnost zvukové cívky a tvar pevného hliníkového rámu UniflowTM, litého pod tlakem, jsou základem pro spolehlivý a stabilní chod tohoto subwooferu a zárukou, že si budete moci vychutnat hodiny kvalitního poslechu.

Nový prvotřídní subwoofer od Morelu na sebe nechal dlouho čekat, ale rozhodně to stálo za to. Nechte se rozmazlovat a poslechněte si, jak by měly basy doopravdy znít.