Morel Ultimo SC 12 - 2 ohm

Morel Ultimo SC 12 - 2 ohm

Značka: Morel

Koupit

10 370 
včetně DPH

Kód: 7244

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Na prodejně: 0
U dodavatele: 2

Základní parametry - průměr: 300 mm; impedance: 2 Ω; citlivost: 92 dB; kmitočtový rozsah: 10 - 900 Hz; Výkon - výkon rms: 600 W; výkon max: 2000 W; Doporučené ozvučnice - uzavřená ozvučnice: 28 l; bassreflexová ozvučnice: 45 l; Ostatní parametry - montážní hloubka: 152 mm; hmotnost: 6.2 kg; průměr zvukové cívky: 130 mm; maximální výchylka (Xmax): 10 mm; materiál membrány: směs papíru s vrstvou uhlíkových vláken ; krycí mřížka: v ceně ; typ magnetu: dvojitý odvětrávaný ;

Inovace od Morelu v sérii Morel Ultimo SC

Ultimo SC je novým přírůstkem do řady Ultimo. Je cestou k čisté, melodické a živoucí kvalitě reprodukce za skvělou cenu.

Je k dispozici v provedení s jednou zvukovou cívkou. Výkon subwooferu Ultimo SC je bezchybný jak s otevřenou, tak s uzavřenou ozvučnicí, a nabízí tak zákazníkovi volnost při montáži.

Při sestavování subwooferu Ultimo SC Morel využil některých ze svých nejpropracovanějších technologií, jako např. gigantické externí zvukové cívky (EVCTM) HexatechTM o průměru 5,1'' a vysoce výkonného systému s dvojitým magnetem DMMTM, který dosahuje účinnosti přes 90%.

Podobně jako u subwooferu Ultimo je i kónus novějšího Ultimo SC vyroben ze speciální směsi papíru a uhlíkového vlákna, která dodává reproduktorům špičkové kvality neskutečnou melodičnost. Součástí je i pevný ocelový rám. RMS výkon dosahuje 600W.

Nová série Ultimo SC nastavuje subwooferům této kategorie a vášnivým milovníkům hudby v autě mnohem vyšší standard.