PARROT bluetooth MINIKIT HF sada

PARROT bluetooth MINIKIT HF sada

Koupit

1 845 
včetně DPH

Kód: hf pMINIKIT

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Na prodejně: 0
U dodavatele: 15

Bluetooth handsfree sada Parrot Minikit+
• Umístění: sluneční clona
• České menu i hlasové ovládání!
• Multipoint: propojení se 2 telefony současně
• Redukce šumu, potlačení echa
• Párování: až 10 tel

Tenká a lehká sada
Parrot MINIKIT+ je přenosná Bluetooth handsfree sada - díky malým rozměrům a nízké hmotnosti nabízí mnohostranné využití ve voze, v kanceláři nebo doma.Velice jednoduché a intuitivní ovládání umožňuje snadné automatické připojení Bluetooth telefonu, pokud je v dosahu. Sadu lze umístit na sluneční clonu ve vozidle nebo jednoduše položit na stůl, snadno ji lze přenášet, například v kapse.

Všechny kontakty kdykoliv po ruce
Jakmile jednou dojde ke spárování sady, MINIKIT+ automaticky synchronizuje* svůj adresář se všemi kontakty v mobilním telefonu. Do paměti MINIKIT+ lze uložit až 20 000 kontaktů.

Dual mode (multipoint)
Díky této revoluční funkci můžete mít spárované současně dva telefony. Oba telefony jsou aktivní a můžete je využívat dle potřeby. MINIKIT+ zároveň odlišuje oba telefony rozdílným zvoněním, během chvíle tedy zjistíte, na který telefon vám právě někdo volá.

Vysoce kvalitní zvuk
Při navrhování sady MINIKIT+ společnost Parrot využila své zkušenosti s technologií vibračního panelu, díky němuž není zapotřebí žádných dalších reproduktorů. Výsledkem je vynikající kvalita zvuku a věrný přenos konverzace. Vysoce citlivý mikrofon je integrován do zařízení.

Bezdrátová Bluetooth technologie
MINIKIT+ díky Bluetooth audio profilu A2DP přehrává hudbu/pokyny z navigace vašeho smartphone. V případě příchozího hovoru jsou pokyny přerušeny až do ukončení hovoru (funkčnost závisí na použitém smartphone).

Hlasové ovládání
Jednoduše vyslovíte jméno a MINIKIT+ jej rozpozná bez nutnosti předchozího nahrávání hlasových záložek. Sada podporuje hlasovou syntézu textu (funkce Text-To-Speech = TTS), tzn. umí vyslovovat jména z adresáře.

Senzor vibrací
Jakmile se posadíte do vozu, senzor vibrací automaticky zapne Parrot MINKIT+ a naváže s vaším telefon spojení.