Pioneer MVH-AV290BT

Pioneer MVH-AV290BT

2Din bezmechanikové autorádio 6,2“ dotykový displej,BT handsfree FM/AM tunerem s podporou RDS informací, USB, AUX vstup, AV vstup, vestavěný MOS-FET zesilovač s výkonem 4x 50 W, 5pásmový grafický ekvalizér.

Značka: Pioneer

Koupit

4 990 
včetně DPH

Kód: MVH-AV290BT

Běžná cena: 6 690 Kč,
Ušetříte 1 700 Kč (25 %)

Dostupnost: Skladem na prodejně

Na prodejně: 1
U dodavatele: 0

Akce


Bezmechanikové autorádio s dotykovým displejem je vybaveno FM/AM tunerem s podporou RDS informací a samozřejmostí je paměť pro uložení rádiových stanic. Kromě poslechu rádia můžete k přehrávání hudby použít i zadní USB port, přes který můžete napárovat zařízení se  systémem iOS.. Autorádio nabízí 2x RCA pre-out výstup.
Kvalitní zvukový výstup zajišťuje vestavěný MOS-FET zesilovač s maximálním výkonem 4x 50 W a vyladění zvuku podle vkusu každého posluchače umožní grafický 5pásmový ekvalizér .
Díky technologii bluetooth můžete propojit vaše mobilní zařízení s autorádiem a používat ho jako handsfree nebo pro audiostreaming, součástí příslušenství je i handsfree mikrofon pro možnost telefonování za jízdy.Velký 6,2“ dotykový displej se širokou škálou nastavení pro aktuální podmínky s možností připojení zadní kamery. Autorádio nabízí na svém okraji i klasická červeně podsvícená tlačítka pro intuitivní ovládání.